Tomasz Gollob miał wypadek

     Tomasz Gollob doznał poważnej kontuzji podczas treningu przed zawodami. Zawodnik jest przytomny, ale doznał urazu głowy i kręgosłupa. Pod znakiem zapytania stoją też jego starty w tym sezonie.


     Do nieszczęśliwego wypadku doszło na łagodnym, bezpiecznym zjeździe.
Organizator zawodów Władysław Knap powiedział : Ten zjazd funkcjonuje już ileś lat. To musiał być jakiś przypadek. Nie wiem, jaki jest stan Golloba.
Wiesław Wiśniewski, motocrosowy zawodnik, kolega Tomasza Golloba powiedział dla TVP, że samego momentu wypadku nie widział. – Trudno mi powiedzieć, co dokładnie się stało. – Chcieliśmy mu jak najszybciej udzielić pomocy. Mój kolega pobiegł zawiadomić służby medyczne, ja próbowałem nawiązać z Tomkiem kontakt.

   

 Z relacji świadków dowiedzieliśmy się , że w momencie wnoszenia Golloba do karetki krzyczał do lekarzy, że nie czuje nóg. Od lekarzy zawodów usłyszeliśmy, że tuż po wypadku Gollob miał porażenie dolnych kończyn i nie pamiętał jak doszło do wypadku. Gollob jest pod opieką słynnego neurochirurga Prof. Marka Harata

 

 Tomasz Gollob jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich żużlowców w historii.Do największych sukcesów możemy zaliczyć zdobyte Mistrzostwo Świata w 2010 roku oraz sześciokrotnie zdobyte Mistrzostwo Świata w Drużynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *